Super promocje pożyczek z okazji święta 11 listopada

Dzień Niepodległości w Szybka Gotówka -22%, plikDzień 11 listopada jest jednym z najważniejszych świąt w Polsce, podczas którego możemy uczcić rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Podobnie jak w zeszłym roku, z tej wyjątkowo radosnej okazji do świętowania, oferujemy Wam super promocje na pożyczki online!

Dlaczego powinniśmy świętować 11 listopada?

Odzyskanie przez Polskę niepodległości miało miejsce 98 lat temu w wyniku rozejmu kończącego I wojnę światową. Nasz kraj po 123 latach panowania zaborców stał się wreszcie niepodległy i powrócił na mapę Europy. Dzień 11 listopada był tak ważnym wydarzeniem historycznym, że upamiętniające go święto zostało wprowadzone już w 1937 roku. Niestety w 1945 r. komuniści po przejęciu władzy w Polsce zlikwidowali je. Narodowe Święto Niepodległości przywrócono dopiero w 1989 r., gdy Polska obaliwszy komunizm stała się krajem demokratycznym i odzyskała tym samym ponownie w symboliczny sposób wolność. Dzisiaj możemy bez przeszkód cieszyć się wolnością, jednak wciąż warto pamiętać, jak łatwo można ją stracić. Dlatego warto świętować 11 listopada i zamanifestować swoją radość z niepodległej ojczyzny poprzez uczestnictwo w organizowanych w tym dniu festynach, marszach i piknikach.

My też chcemy z Wami świętować i dlatego dajemy Wam 1800 zł pierwszej pożyczki za darmo!

Do 18 listopada każdy nasz nowy klient może u nas pożyczyć do 1800 zł i nie płacić w związku z tym żadnych prowizji i odsetek. Jeśli więc jeszcze nie korzystałeś z usług Szybkiej Gotówki, masz świetną okazję, by nas dobrze poznać. Już dzisiaj weź pożyczkę do 1800 zł i oddaj dokładnie taką samą kwotę nawet za 30 dni. Pożyczoną kwotę przeznacz na co chcesz – być może część wykorzystasz już 11 listopada na świętowanie z innymi rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. A być może dodatkowe pieniądze przydadzą Ci się na zakupy z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia? Pamiętaj, super promocja na darmowe pożyczki trwa tylko do 18 listopada – dlatego jeśli chcesz z niej skorzystać, pośpiesz się!

To nie wszystko!
Do 18 listopada dajemy Wam -22% na wszystkie pozostałe pożyczki!

Dla naszych stałych klientów mamy również super promocję z okazji Narodowego Święta Niepodległości – wszystkie szybkie pożyczki do 18 listopada będą dla Was tańsze o 22%. Dlatego warto użyć kod promocyjny który był wysłany na e-mail. Możecie pożyczyć każdą kwotę do 5000 zł i oszczędzić aż 22% na prowizji i odsetkach. Tak tanie pożyczki zdarzają się tylko od czasu do czasu, dlatego warto skorzystać z wyjątkowej oferty i mieć dodatkowy powód do świętowania. Jako stali klienci możecie złożyć wniosek o pożyczkę przez internet, SMS lub dzwoniąc pod numer 22 873 80 73 i nawet w ciągu 1 minuty otrzymać pieniądze na konto. Pamiętajcie też o bonusie za polecenie Szybkiej Gotówki znajomemu! Tylko teraz Wasi znajomi mogą otrzymać aż 1800 zł za darmo, dlatego warto im o tym powiedzieć. Skorzystajcie z panelu polecenia i otrzymajcie 40 zł za każdego takiego znajomego!