Zobaczcie! Stało się! Już mamy aplikację! Pobierz ją i zyskaj błyskawiczny dostęp do pieniędzy!

Potrzebujesz pożyczki, którą dostaniesz błyskawicznie bez zbędnych formalności? To świetnie! Z naszą nową aplikacją mobilną możesz uzyskać potrzebne pieniądze już w 15 minut!

 Pobierz aplikację Szybka Gotówka z Google Play i załóż swój profil już teraz!

W ten sposób zyskasz dostęp0SA do naszej bogatej oferty i będziesz mógł z każdego miejsca i w każdej chwili złożyć wniosek o pożyczkę. A to jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą nasza aplikacja!

Za jej sprawą możesz również monitorować stan pożyczki i termin jej spłaty. Równocześnie masz możliwość pełnego zarządzania swoim profilem oraz 24 godzinny dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Pobierz aplikację Szybka Gotówka, bo warto!

2SGANowoczesne technologie są prawdziwym dobrodziejstwem, które pozwala na dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji finansowych. Za ich sprawą dostęp do gotówki jest łatwy jak nigdy wcześniej! I nic nie stoi na przeszkodzie, by móc z tego korzystać!

Jeśli tylko cenisz swój czas i pieniądze, to przyłącz się już teraz do grona użytkowników naszej aplikacji i ciesz się swobodnym i błyskawicznym dostępem do szybkich pieniędzy!

Aplikacja Szybka Gotówka w praktyce!

0SGAPierwsza rejestracja w aplikacji wymaga dokładnego uzupełnienia profilu i weryfikacji konta bankowego poprzez przelew bankowy w wysokości 10 gr lub 1 zł przez serwis Blue Media.

Od tej chwili użytkownik staje się pełnoprawnym członkiem serwisu mobilnego, za pomocą którego może składać wnioski o pożyczkę oraz kontrolować wysokość i termin jej spłaty.

4SGAPożyczanie i spłata pożyczki może odbywać się zarówno poprzez tradycyjne przelewy bankowe, jak i za pośrednictwem opcji BlueCash. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zostaje dokonany przelew na podane konto, a w aplikacji pojawia się dokładna informacja na temat wysokości pożyczki oraz terminu jej spłaty.

Za pośrednictwem naszej aplikacji w razie konieczności można dokonać również refinansowania pożyczki.