Pierwsza pożyczka do 6000 zł za darmo – tylko do 18 Listopada!

Już w najbliższą sobotę 11 listopada cała Polska będzie obchodzić Narodowe Święto Niepodległości.Pierwsza pożyczka do 6000 zł za darmo – tylko do 18 Listopada! Do świętowania przyłącza się Szybka Gotówka, która z tej okazji w dniach od 7 do 18 listopada proponuje Wam pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie do 6000 zł!

11 Listopada to wyjątkowy dzień w kalendarzu każdego Polaka, ponieważ upamiętnia odzyskanie przez nasz kraj niepodległości po 123 latach zaborów. W tym roku świętujemy już 99 rocznicę tego ważnego wydarzenia. Warto ten dzień spędzić z rodziną i przyjaciółmi, biorąc udział w różnych uroczystościach i imprezach organizowanych na terenie całego kraju.

Najważniejsze uroczystości odbędą się w Warszawie, do której jak zwykle przyjadą miłośnicy historii z całej Polski. Oprócz efektownej defilady wojskowej planowany jest jak co roku Bieg Niepodległości, a także fascynujące edukacyjne gry miejskie zorganizowane przez Muzeum Historii Polski. Wzięcie udziału w tych imprezach to świetny sposób na ciekawe spędzenie Święta Niepodległości dla osób w każdym wieku. Aby zdobyć potrzebną na ten cel gotówkę, wystarczy wejść na stronę szybkagotowka.pl i skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej na tę okazję.

Pierwsza pożyczka za darmo do 6000 zł czeka na Was tylko do 18 listopada!