Przewagi szybkich pożyczek nad bankami

Każdy przynajmniej raz w życiu pożyczał pieniądze na różne potrzeby. I mimo woli powstawało pytanie: gdzie się zwrócić z prośbą o pożyczkę. Każdy wybiera najbardziej odpowiednią opcję. Ktoś — pomoc osób prywatnych, ktoś idzie do banku, a ktoś bierze szybką pożyczkę na prostych warunkach. Stykając się z szeregiem trudności i niedogodności związanych z sektorem bankowym i osobami prywatnymi, pożyczkobiorca wybiera jedyne rozwiązanie niepowodujące problemów — pożyczkę przez Internet.Świadczy o tym ciągle wzrastająca popularność tego rodzaju pożyczek u nas w Polsce. Wiąże się to z szeregiem zalet, które korzystnie odróżniają je od kredytów bankowych. Przede wszystkim, jest to szybkość podjęcia decyzji — w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze na swoje konto w bardzo krótkim terminie. Również klienci nie tracą ani sekundy swojego czasu na formalności papierowe, tak charakterystyczne dla większości banków. Decyzję podejmuje się „tutaj i teraz”, co umożliwia pożyczkobiorcy planowanie swoich wydatków finansowych.

Co oferują banki? Z reguły, podjęcie decyzji przeciąga się na czas nieokreślony i wymaga coraz więcej dokumentów, które wnioskodawca powinien złożyć, aby jego wniosek o udzielenie kredytu został rozpatrzony pozytywnie. Także niektóre banki pobierają prowizję za przedterminową spłatę kredytu. Często banki nie afiszują się ze swoimi stopami procentowymi i mają ukryte prowizje i wszelkiego rodzaju opłaty.

Co oferują firmy „szybkich pożyczek”? Aby otrzymać pieniądze trzeba na stronie internetowej wykonać kilka prostych kroków:

Na kalkulatorze kredytowym należy wybrać kwotę i okres kredytu. Od razu można zobaczyć wysokość prowizji, którą trzeba będzie spłacić.

Następnie trzeba się zarejestrować i wypełnić pola z informacją o sobie, co umożliwi maksymalnie szybkie podjęcie decyzji.

Kolejnym niezbędnym krokiem jest wykonanie przelewu 10 groszy na rachunek firmy w celu weryfikacji konta bankowego pożyczkobiorcy.

Decyzja zostanie podjęta w ciągu kilkunastu minut od momentu przetworzenia przez system złożonego wniosku. Oczywiście, o decyzji wnioskodawca zostanie niezwłocznie poinformowany.

Po podjęciu pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przelane na konto w jak najkrótszym terminie.

Jak widać, cały proces jest bardzo prosty, szybki i przejrzysty. Na pewno, każdy sam decyduje gdzie i w jaki sposób poprawiać swoje położenie finansowe, ale naszym zdaniem, wybór jest oczywisty.

https://szybkagotowka.pl/Kroki

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...