Szybka Gotówka Świętuje! – Podsumowanie 6 Lat Sukcesów i Planów na Przyszłość!

Obchodzimy w tym miesiącu swoje urodziny! Od momentu powstania w 2012 roku, ponad 1,5 mln Polaków korzystało z usług Szybka Gotówka, co czyni ją drugą najczęściej odwiedzaną platformą pożyczkową w Polsce według statystyk SimilarWeb.

Jak wszystko się zaczęło?

Szybka Gotówka powstała w 2012 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na szybkie pożyczki. Awaryjne sytuacje życiowe, nieprzewidziane wydatki – czasem potrzebujemy natychmiastowego wsparcia finansowego. Platforma ta udzieliła ponad 310 000 pożyczek dla osób fizycznych, a w 2020 roku 90% wypłaconych pożyczek odbyło się w pełni zautomatyzowanej formie.

Osiągnięcia krok po kroku

1.Model scoringowy – klucz do odpowiedzialnych pożyczek

W 2016 roku Szybka Gotówka wprowadziła swój własny, pełni zautomatyzowany system scoringowy. Dzięki zaawansowanym algorytmom uczenia maszynowego analizuje zdolność finansową i ryzyko kredytowe klientów, eliminując błędy ludzkie. To pozwala precyzyjnie określić kwotę pożyczki, dostosowaną do możliwości klienta, minimalizując ryzyko zaległości ze spłatą.

2.Aplikacja mobilna – szybki dostęp do gotówki

W 2017 roku platforma wprowadziła nowoczesną aplikację dla użytkowników systemu Android, a w lutym 2021 roku również dla użytkowników IOS. Dzięki niej dostęp do pożyczki stał się jeszcze szybszy i bardziej intuicyjny. Składając wniosek przez aplikację, klienci otrzymują 10% zniżki na swoją pożyczkę.

3.Cashback – odzyskaj część wydanych pieniędzy

Od 2021 roku Szybka Gotówka oferuje usługę Cashback, dzięki której klienci mogą odzyskać nawet do 15% swoich zakupowych wydatków w wybranych sklepach partnerskich.

4.Blog edukacyjny – rozwijamy wiedzę finansową

Od 2018 roku platforma prowadzi blog edukacyjny, który dostarcza cenne informacje i wskazówki dotyczące finansów, zarządzania i innych tematów zainteresowania klientów.

5.Program lojalnościowy – docenienie klientów

Wprowadziliśmy nowy program lojalnościowy, który skierowany będzie do stałych klientów, oferując im atrakcyjne promocje i dodatkowe korzyści.

Szybka Gotówka Świętuje swoje urodziny z dumą i wdzięcznością za zaufanie klientów. Celem platformy jest nie tylko zapewnienie szybkiej i łatwej pomocy finansowej, ale również edukacja finansowa i dbałość o jakość usług. Krok po kroku, Szybka Gotówka zdobywa serca klientów i stawia sobie ambitne cele na przyszłość.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...