Zaufało nam już ponad 10 000 klientów! Dowiedz się więcej o skuteczności usługi poręczenia pożyczki na platformie Szybka Gotówka!

  • Czy kiedykolwiek potrzebowałeś pilnej pożyczki, ale zostałeś odrzucony z powodu niskiego profilu ryzyka? Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi pożyczek konsumenckich, wiele polskich platform pożyczkowych online zaostrzyło kryteria oceny, utrudniając wielu klientom uzyskanie pożyczki. Jednak bez obaw! Platforma Szybka Gotówka ma dla Ciebie rozwiązanie w postaci usługi poręczenia.

Czym jest poręczenie pożyczki?
Poręczenie pożyczki to forma zabezpieczenia, w której osoba trzecia, zwana poręczycielem, zobowiązuje się do spłaty zadłużenia w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie będzie w stanie spłacić zobowiązania. Poręczyciel jest solidarnie odpowiedzialny za spłatę pożyczki wraz z pożyczkobiorcą.

Współpraca z Ranto
Szybka Gotówka współpracuje z partnerem Ranto, który oferuje usługę gwarancyjną dla wszystkich klientów. Rozwiązanie to daje pewność, że nawet jeśli profil ryzyka klienta nie spełnia standardowych kryteriów, nadal będzie on mógł otrzymać pożyczkę.

Na platformie Szybka Gotówka usługa poręczenia kredytu od partnera Ranto zyskała zaufanie klientów, o czym świadczą pozytywne opinie i imponujące statystyki.

Jedną z zalet współpracy z platformą Ranto jest to, że jeśli po udzieleniu gwarancji żaden z pożyczkodawców współpracujących z platformą nie zatwierdzi pożyczkobiorcy do pożyczki, wymóg zapłaty gwarancji zostanie anulowany.

Zadowoleni klienci z usługi poręczenia

Uzyskaj pożyczkę z poręczeniem

Usługa poręczenia w Ranto jest organizowana podczas procesu składania wniosku o pożyczkę i odbywa się za pomocą 3 kliknięć, a następnie wniosek klienta jest przetwarzany w zwykły sposób.


1. Jeśli platforma obliczyła Twój profil ryzyka i brakuje Ci pozytywnych parametrów do zatwierdzenia pożyczki, wybierz jedną z oferowanych usług dodatkowych, aby poprawić swoje oceny i uzyskać zatwierdzenie.

2. Jeśli wybierzesz poręczenie, po prostu potwierdź warunki wniosku, kwotę i ważność poręczenia, przeczytaj dokumenty i zaznacz kilka pól.

3. Po ustanowieniu poręczenia proces udzielania pożyczki jest automatyczny, platforma wysyła wnioski do wszystkich partnerów pożyczkowych o wnioskowaną pożyczkę, a jeśli zostanie ona zatwierdzona, otrzymasz pieniądze w ciągu kilku minut.

Złóż wniosek o pożyczkę z poręczeniem i rozwiąż swoje problemy finansowe już teraz – za pomocą kilku kliknięć, bez zbędnych formalności i na korzystnych warunkach!

Uzyskaj pożyczkę z poręczeniem

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (3 głosów, średnia: 2,33 z 5)
Loading...