Druga i kolejna pożyczka w Szybka Gotówka

Czy wiesz, że po spłacie pierwszej pożyczki w Szybkiej Gotówce możesz niemal od razu ubiegać się o kolejną i otrzymać ją w ciągu zaledwie 1 minuty? Druga i kolejna pożyczka jest u nas nie tylko szybsza, ale i wygodniejsza, a także dostępna w wyższej kwocie. To nie wszystko! Dla naszych stałych klientów mamy ciekawe promocje i bonusy, dlatego jeśli chcesz ponownie skorzystać z naszych usług, przeczytaj, co mamy Ci do zaoferowania!

Korzystaj z szybkiej pożyczki zawsze, kiedy potrzebujesz!

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, dlaczego pożyczki online są udzielane bardzo szybko, w zasadzie od ręki, ale mają też dość krótki termin spłaty? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: są to pożyczki stworzone po to, by zaspokajać bardzo pilne potrzeby gotówkowe, z jakimi każdy nas spotyka się na co dzień.

Niespodziewane wydatki zaskakują nas nawet kilka razy w roku, dlatego dobrze mieć dostęp do usługi, która w każdej takiej sytuacji wybawi nas z opresji i pozwoli szybko pożyczyć pieniądze.

Dzięki krótkim terminom spłaty pożyczki online można nie tylko szybko zaciągnąć, ale też szybko oddać, a przez to mieć szybciej dostęp do kolejnej pożyczki – zawsze wtedy, gdy ponownie zaskoczy nas niespodziewany wydatek.

Druga i kolejna pożyczka to nawet 15000 zł!

Szybka Gotówka znana jest z wysokiej kwoty pierwszej pożyczki, jednak przy kolejnej pożyczce może być ona jeszcze wyższa. Wystarczy spłacić w terminie pierwszą pożyczkę, by ubiegać się o kolejną, nawet w maksymalnej wysokości 7000 zł. To duża suma pieniędzy, która pozwoli Ci zrealizować różne cele i pokryć wiele wydatków!

Kolejną pożyczkę załatwisz w 1 minutę!

Tak, to prawda! Posiadając już profil klienta w naszym serwisie oraz spłaciwszy przynajmniej jedną pożyczkę, stajesz się dla nas wiarygodnym partnerem, któremu możemy zaufać. Dlatego przy zaciąganiu drugiej i kolejnej pożyczki nie musisz dokonywać żadnych formalności, tak jak przy pierwszej pożyczce. To oznacza, że wystarczy dosłownie kilka kliknięć w profilu klienta, by szybko pożyczyć pieniądze.

Potrzebujesz kolejnej pożyczki? Zaloguj się do serwisu Szybka Gotówka i wskaż kwotę, której potrzebujesz – otrzymasz ją nawet w ciągu 1 minuty prosto na swoje konto bankowe!

Pożyczka na telefon lub przez SMS – tylko dla stałych klientów

Zaciąganie drugiej i kolejnej pożyczki w firmie Szybka Gotówka jest także dostępne dla osób, które chwilowo nie mają dostępu do Internetu. Jeśli masz już założony profil klienta i za sobą spłatę chociaż jednej pożyczki, po kolejną możesz po prostu zadzwonić lub wysłać SMS-a.pożyczki przez telefon

Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach w Bieszczadach, gdzie z dostępem do Internetu bywa różnie, i nagle uświadamiasz sobie, że do końca urlopu nie starczy Ci pieniędzy. W takiej sytuacji możesz wysłać do nas krótkiego SMS-a o treści: POZYCZKA_500_30. Dla nas to hasło będzie oznaczać, że natychmiast mamy Ci przelać 500 zł, które oddasz nam za 30 dni wraz z prowizją i odsetkami. Oczywiście w SMS-ie możesz podać inne wartości liczbowe, ponieważ przez telefon i SMS możesz ubiegać się o pożyczkę w każdej wysokości od 100 do 7000 zł.

Prawda, że proste?

Ta opcja pożyczki przez telefon i SMS dostępna jest tylko dla stałych klientów!

Kolejne pożyczki też mogą być za darmo – poznaj nasz program lojalnościowy!

Podobała Ci się pierwsza pożyczka za darmo w serwisie Szybka Gotówka? Jako nasz stały klient z takiej promocji możesz korzystać o wiele częściej, nie tylko za pierwszym razem!

Wystarczy, że będziesz pamiętał o 3 rzeczach:

  • by regularnie raz na 30 dni skorzystać z pożyczki w firmie Szybka Gotówka,
  • by z pożyczonych pieniędzy korzystać minimum 14 dni,
  • by za każdym razem pożyczkę zwracać w terminie.

Co dzięki temu zyskasz? Każda Twoja co 5 pożyczka będzie dla Ciebie całkowicie darmowa! Dokładnie tak, jak pierwsza pożyczka.

Dzięki Szybkiej Gotówce możesz być zawsze przygotowany na niespodziewane wydatki. Jako nasz stały klient w każdej sytuacji, nawet bez dostępu do Internetu, błyskawicznie załatwisz potrzebną gotówkę, a regularne korzystanie z naszych usług sprawi, że 2 razy w roku Twoje pożyczki będą całkowicie bezpłatne. Już teraz zaloguj się do swojego profilu klienta i sprawdź, jaka kwota pożyczki za chwilę może znaleźć się na Twoim koncie!

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...