Szybka Gotówka świętuje 11 lat na rynku: Rozwój, innowacje i zaufanie klientów

W kwietniu obchodzimy jubileuszowe ósme urodziny Szybkiej Gotówki, która od swojego debiutu w 2013 roku stała się niezastąpionym partnerem finansowym dla ponad 1 milion klientów w Polsce. Tym samym, według danych SimilarWeb, zajmuje ona drugie miejsce wśród najchętniej wybieranych serwisów oferujących szybkie wsparcie finansowe.

Geneza Szybkiej Gotówki sięga 2012 roku, kiedy to na rynku pojawiła się jako odpowiedź na potrzebę szybkiego dostępu do środków finansowych w nagłych przypadkach. Dzięki swojej ofercie, serwis udzielił już ponad 310 000 pożyczek, z czego aż 90% procesów wypłaty środków w 2020 roku zostało zrealizowanych w sposób w pełni automatyczny.

Kluczowe etapy rozwoju firmy:

  • W 2016 roku wprowadzenie innowacyjnego systemu scoringowego opartego na algorytmach uczenia maszynowego pozwoliło na precyzyjne dostosowanie oferty pożyczkowej do indywidualnych możliwości klientów, minimalizując ryzyko zadłużenia.
  • Debiut aplikacji mobilnej w 2017 roku dla systemu Android, a następnie w 2021 roku dla iOS, znacząco ułatwił dostęp do szybkiego finansowania, oferując przy tym atrakcyjne zniżki dla użytkowników.
  • Uruchomienie programu Cashback w 2021 roku umożliwiło klientom zwrot do 15% wartości zakupów dokonanych u partnerów platformy.
  • Od 2018 roku Szybka Gotówka rozwija swoje działania edukacyjne poprzez blog, dostarczając cenne porady i informacje z zakresu finansów i zarządzania.
  • Wprowadzenie programu lojalnościowego dla stałych klientów, oferującego specjalne promocje i bonusy.

Szybka Gotówka świętuje swoje 11 urodziny, będąc wdzięczna za zaufanie, jakim obdarzyli ją klienci. Misją firmy jest nie tylko zapewnienie szybkiego wsparcia finansowego, ale także szerzenie wiedzy o finansach i dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług. Z każdym rokiem Szybka Gotówka umacnia swoją pozycję na rynku, nieustannie stawiając sobie nowe cele na przyszłość.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...