Dubai City Guide: Szybka Gotówka – historia sukcesu w pigułce

Szybka Gotówka znana jako jeden z liderów branży pożyczkowej w tym miesiącu obchodzi swoje urodziny i dzieli się tajemnicami sukcesu.

Mimo że rynek pożyczek krótkoterminowych jest dosyć rozbudowany i zapotrzebowanie na tak zwane pożyczki na już jest coraz większe, to osiągnięcie większych sukcesów rozwojowych oraz uznanie klientów nie przychodzą tak łatwo. Zwłaszcza że konkurencja jest całkiem spora. Szybka Gotówka ma swoje tajniki, które już przez 9 lat pomagają platformie podbijać rynek finansowy, ale jedna podstawowa zasada zawsze pozostaje niezmienna – satysfakcja klienta jest podstawową wartością platformy. Obecnie już ponad 1,5 mln Polaków skorzystało z naszych usług, a według statystyk zebranych przez SimularWeb, strona https://szybkagotowka.pl/ jest drugą najczęściej odwiedzaną platformą wśród platform pożyczkowych w Polsce. Poniżej przedstawimy nasze osiągnięcia w poszczególnych latach i zwięźle dzielimy się naszą historią od momentu powstania platformy.

Jak powstała Szybka Gotówka?

Pewnie każdy z nas chociaż raz w życiu doświadczył sytuacji, w której zachodziła potrzeba natychmiastowego zastrzyku gotówki, ale budżet domowy nie był na to odpowiednio przygotowany. Awaria sprzętu domowego, naprawa samochodu, niespodziewana wizyta u lekarza – nieprzewidziane wydatki mogą zaskoczyć w każdej chwili i często się zdarza, że nie jesteśmy na to przygotowani. W odpowiedzi na takie sytuacje oraz na rosnące zapotrzebowanie na błyskawiczne pożyczki w 2016 roku przez pracowników Tamga została stworzona platforma pożyczkowa Szybka Gotówka. Oznacza to długi i owocny staż na rynku. Od momentu uruchomienia platformy Szybkagotowka.pl udzielono za jej pośrednictwem ponad 310 000 pożyczek dla osób fizycznych. W 2020 r. 90% wypłaconych pożyczek było w pełni zautomatyzowanych, a ilość zatrudnionych pracowników w ciągu 6 lat wzrosła trzykrotnie.

Duże osiągnięcia małymi krokami

W ciągu 7 lat platforma miała swoje wzloty i upadki, większe i mniejsze osiągnięcia na drodze do liderstwa. W poniższej części artykułu przedstawimy największe postępy i osiągnięcia, z których jesteśmy naprawdę dumni.

1. Własny model scoringowy, który pomaga uniknąć zaległości ze spłatą zobowiązań finansowych

W pełni zautomatyzowany system scoringowy został stworzony w 2016 r. i jest wykorzystywany do dziś. Prawidłowy system scoringowy jest podstawą odpowiedzialnego udzielania pożyczek. Jest to mechanizm, który analizuje zdolność finansową oraz ryzyko kredytowe związane z poszczególnym klientem. Takie ryzyko jest szacowane z maksymalną precyzją oraz bez narażenia na skutki błędów ludzkich. System scoringowy platformy wykorzystuje ponad setki rozmaitych parametrów i wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego w celu selekcji głównych czynników procesu scoringowego. Przy ocenie zdolności kredytowej pod uwagę brane są parametry „twarde”, ale też szerokie spektrum czynników miękkich, które często dostarczają nader cennych informacji. W efekcie mechanizm scoringowy wylicza dokładną kwotę pieniężną, jaką może Ci pożyczyć – tak, abyś był w stanie bezproblemowo ją zwrócić.

2. Aplikacja mobilna, dzięki której masz jeszcze szybszy dostęp do dodatkowej gotówki wprost ze swojego smartfona

 

Rok 2017 – Szybka Gotówka jako jedna z pierwszych firm w branży pożyczkowej wprowadza nowoczesne rozwiązanie dla użytkowników systemu Android, dzięki czemu dostęp do pieniędzy jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Swoją drogą dla użytkowników IOS również stało się możliwe uzyskanie wsparcia finansowego wprost ze smartfona w lutym 2021 r. Ponadto, składając wniosek w aplikacji mobilnej, zyskujesz 10% zniżki, która jest automatycznie przydzielana.

3. Cashback od Szybka Gotówka – wydawaj rozsądnie i odzyskaj część wydanych pieniędzy na zakupy!

 

Przypomnij sobie, ile razy zdarzało się, że wpadałeś w zakupowe szaleństwo, a po powrocie do domu żałowałeś wydanych pieniędzy? Od 2021 r. – dzięki wprowadzonej usłudze Cashback – możesz odzyskać aż do 15% swoich zakupowych wydatków, jeśli robiłeś zakupy w takich sklepach, jak: AliExpress, Allegro, Lidl, Bershka, iHerb, Answear (całą listę sklepów można znaleźć na stronie https://cashback.szybkagotowka.pl/).

4. Korzystaj z naszych usług i stawaj się mądrzejszy!

Jednym z podstawowych celów platformy jest nie tylko świadczenie usług finansowych na wysokim poziomie, ale również rozpowszechnianie wiedzy i edukacji finansowej. Od 2018 roku prowadzimy nasz blog edukacyjny poświęcony najbardziej aktualnym zagadnieniom ze świata finansów, biznesu, zarządzania i innym tematom, które najbardziej interesują Polaków według statystyk. W naszych artykułach znajdziesz odpowiedzi na różne pytania oraz przeczytasz cenne wskazówki od ekspertów z różnych dziedzin.

Więcej na Dubaicityguide.com!

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...