Mamy zwycięzców! Zobacz wyniki konkursu „Ocieplaj się i Doładuj się”, gdzie do wygrania były przydatne prezenty od Szybka Gotówka

Przypominamy: 30 września o północy zakończyliśmy przyjmować odpowiedzi na zadanie konkursowe. Żeby zostać uczestnikiem konkursu należało spełnić 2 warunki:

  1. Otrzymać pożyczkę na dowolną kwotę w okresie od 23 do 30 września.
  2. Wykonać zadanie konkursowe, należało wysłać krótką kontynuacje zdania: „Gdybym był milionerem, to …”

Ważnym warunkiem otrzymania nagród jest spłata pożyczki — wyślemy prezenty zwycięzcom tuż po spłacie pożyczki.

Dziś rano nasze Jury wyłoniło 8 zwycięzców. Poniżej znajdują się odpowiedzi zwycięzców. Jeśli nie znajdziesz wśród nich swoje imię, nie martw się — przygotowaliśmy jeszcze wiele fajnych konkursów i jeszcze więcej super nagród.

Gratulacje dla zwycięzców!

3 bluzy wkrótce trafią do naszych klientów:

  1. Maria S. z Bydgoszczy za historię o tym, że jakby ona była milionerem, zbudowałaby dom swoich marzeń, a resztę oddałaby na cele charytatywne.
  2. Marcin S. z Wągrowca za historię założenia fundacji charytatywnej dla biednych i zwierząt, a także o kompetentnej inwestycji pieniędzy.
  3. Agnieszka T. z Gdańska, za historię zakupu mieszkania dla całej rodziny i pragnienie podróży, a także mądrą decyzję o tym, że jeśli zostanie milionerem, od razu zrozumie, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto nie.

5 powerbanków wkrótce trafią do następujących zwycięzców:

  1. Mateusz G. z Węgrowa, za historię i chęć inwestowania w edukację i szpitale dla chorych dzieci.
  2. Bogdan W. z Tarnobrzegu, za opowieść o marzeniu, o którym marzył przez całe życie — zakup bezludnej wyspy, na której można odpocząć i znaleźć spokój od zgiełku.
  3. Monika D. z Czechowice-Dziedzice, za chęć podzielenia się milionem wśród wszystkich obywateli Polski.
  4. Aneta S. z Rejowca Fabrycznego, za zamiar przekazania pieniędzy córkom, aby te mogły odpowiednio urządzić swoje życie.
  5. Grzegorz I. z Siedliska Pierwsze, za decyzję, że nawet jeśli zostanie milionerem to będzie takim samym człowiekiem, jedynie z milionem złotych.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

Zapisz się na naszego newslettera, polub nas na Facebook i nie przegap żadnego konkursu.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...