Nie odmawiaj sobie w życiu – 5 powodów w życiu codziennym wziąć pożyczkę od Szybka Gotówka!

Często trafiamy na sytuację, kiedy pilnie potrzebujemy dodatkowej kasy. Żeby polepszyć trudny wybór, w takich sytuacjach Szybka Gotówka przygotowała listę powodów, kiedy wziąć pożyczkę jest najlepszym wyjściem.

 1. Urodziny kolegi/koleżanki/rodziny.
  Przychodzić na urodziny bez prezenty zbyt bez szacunku. Nawet jeżeli kupić coś nie strasznie drogi, jednak też trzeba zapłacić co najmniej 100 złotych. Więc żeby uratować sytuację, pożyczka online będzie Twoim pomocnikiem.
 2. Opłata za wynajem mieszkania.
  Ta sytuacja jest bardzo popularna pośród nas.  Często właścicieli chcą żeby najemcy płacili czynsz do 10 każdego miesiąca. W Polsce prawie każdy ma wypłatę po 9. Oczywiście można odłożyć pieniądze na kolejną opłatę, ale nie zawsze to jest możliwe.
 3. Opieka nad psem/kotem
  Kiedy decydujemy opiekać się nad zwierzakiem, to musimy być za niego odpowiedzialni. Oni też muszą zawsze mieć jedzonko i wyglądać schludnie.
 4. Nieoczekiwane problemy zdrowotne
  Na pewno każdy zgodzi się, że  jakieś przeziębienie może popsuć plany. Tak samo to dotyczy do naszego budżetu. Niestety nie możemy taką sytuację przewidzieć z góry. Na ten moment nawet zwykłe leki kosztują zbyt drogą. Więc Szybka Gotówka jest zawsze gotowa zadbać o Twoje zdrowie.
 5. Awaria w domu
  W domu mamy wiele sprzętów, które ulegają awariom. Często nawet drobne naprawy mogą kosztować nie tanio, ale tylko fachowiec może Ci pomóc. Wtedy po prostu musimy to naprawić i nie możemy czekać jeszcze tydzień do wypłaty. Dlatego pożyczka będzie najlepszym rozwiązaniem. 

  Oglądaj filmik i zobacz przykładową sytuację👇🏻

Aby wziąc pozyczkę w wygodny sposób, pobierz nasza apkę!

Android                      iOS

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...