Podziel się swoją opinią i oszczędzaj z Szybką Gotówką!

Drogi Kliencie Szybkiej Gotówki!

W Szybkiej Gotówce zależy nam na nieustannym ulepszaniu naszych usług i dostarczaniu Wam najlepszych możliwych rozwiązań finansowych. Wasze opinie są dla nas nieocenione – pomagają nam rosnąć, ulepszać się i dostosowywać do Waszych potrzeb.

Z tego powodu chcielibyśmy zachęcić Was do podzielenia się swoimi doświadczeniami z naszą firmą na naszej wizytówce Google. Wasze uwagi, propozycje są dla nas bardzo cenne. Wiemy, że czas to pieniądz, więc w ramach podziękowania za Wasze chwilę, mamy dla Was mały prezent.

Każdy, kto zostawi swoją opinię na naszej stronie Google, otrzyma kod promocyjny uprawniający do 10% rabatu na następną pożyczkę. To nasz sposób na podziękowanie za Wasze zaangażowanie i czas.

Jak to zrobić? To proste:

  1. Kliknij tutaj aby przejść do naszej wizytówki Google.
  2. Kliknij „Napisz recenzję”.
  3. Oceń naszą firmę, podziel się swoimi doświadczeniami i kliknij „Opublikuj”.
  4. Po opublikowaniu opinii wyślij do nas mail na info@szybkagotowka.pl wskaż temat: “Kod za opinie”, i otrzymasz od nas na swojego maila kod promocyjny.

Pamiętajcie, dla nas nie ma bezcennych opinii. Wasze pozytywne słowa zawsze podnoszą nam na duchu, a zapał do nieustannego rozwijania i doskonalenia naszych usług jest napędzany przez Wasze zaangażowanie. Jeśli masz jakiekolwiek krytyczne uwagi czy sugestie dotyczące usprawnień, zawsze możesz je przesłać na adres: info@szybkagotowka.pl, z tematem „Sugestie dotyczące ulepszenia jakości nadawanych usług”.

Dziękujemy za współpracę z Szybką Gotówką i czekamy na Wasze opinie. Razem możemy sprawić, że pożyczanie pieniędzy będzie jeszcze prostsze i bardziej przyjazne dla klienta. Z góry dziękujemy za Wasz wkład!

Z poważaniem,

Zespół Szybka Gotówka.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...