Prawdziwe historie od naszych klientów

Często otrzymujemy komentarze odnośnie działalnośći naszej firmy Szybka Gotówka. Większość z nich są dobre, neutralne, takzebywają negatywne, ale właściwie te ostatnie pozwalają nam poprawić nasze błędy. Można powiedzieć, że to konstruktywny pogląd z innej strony. Jednakże, istnieje osobna kategoria komentarzy od naszych klientów, którym wydaliśmy pożyczke przez internet. Są to historie o tym, jak „na czaśie” była naszapozyczka.Jeden z naszych pozyczkobiorcy niedawno podzielił się historią o tym, jak chciał odwieżć syna na turniej z piłki nożnej w innym mieście.

Opowiada Marek Bieleń z Poznania:

„Wszystko już było przygotowane do wyjazdu, kiedy nagle dostałem wiadomość, ze musze zapłacić pilne rachunki. Jak to często bywa w takiej sytuacji – nie przewidziałem tych wydatków i pieniądzy nie starczyło. Ponieważ opłata nie mogła być opóźniona, musiałem wykorzystać środki, które były przeznaczone na podróż z synem. Ale co zrobić z mistrzostwami w piłce nożnej? Przecierz to już za tydzień. Jak powiedzieć mojemu synowi, że nie pojedziemy?

Następnego dnia spotkałem przyjaciela, z którym podzieliłem się problemem. Niestety pożyczyć pieniądze nie mógł, ale opowiedział mi o pozyczce przez Internet. Skorzystałem z jego propozycji i zwróciłem się do Szybkiej Gotówki. Znalazłem ich strone w internecie, policzyłem koszt pozyczki na 500 zł przez 21 dni i wysłałem wniosek. Na szczęście nie trzeba było czekać, niedłógo pieniądze zostały przekazane na moje konto. Dzięki pożyczce online, rozwiązałem wszystkie mojeproblemyi pojechałiśmy z synem na ważnemistrzostwa.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...