Szybka Gotówka jako startup!

Szybka Gotówka to polski startup, który łączy szeroką sieć pożyczkodawców i pożyczkobiorców. Od 6 lat, założyciele platformy pomagają swoim klientom uzyskać dodatkową gotówkę, wprowadzając innowacyjne rozwiązania na rynek. Zespół liczy obecnie 63 profesjonalistów, którzy wspierają ludzi w rozwiązywaniu problemów finansowych.

Pomysł na polski startup pojawił się w 2016 roku, gdy pracownicy spółki macierzystej Tamga, z branży fintech, przeprowadzili badania rynku i negocjacje. W rezultacie powstała platforma internetowa w chmurze, która w pełni zautomatyzowała pożyczkodawców internetowych.

Szybka Gotówka zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie udzielania pożyczki, wykorzystując systemy CRM, usługi scoringowe do oceny zdolności kredytowej klientów, platformy windykacyjne oraz kampanie marketingowe. System punktacji opiera się na wielu nietradycyjnych zmiennych, w tym danych z mediów społecznościowych, sieci telekomunikacyjnych i biometrycznych.

Głównym celem platformy jest natychmiastowe zaspokojenie potrzeb klientów. Przy pomocy systemu scoringowego BCI, danych z mediów społecznościowych oraz telekomunikacji, oraz własnego modelu scoringowego opartego na zachowaniach klientów, platforma dokonuje wstępnej weryfikacji klienta i prezentuje odpowiednią ofertę.

Szybka Gotówka nieustannie ulepsza swoją technologię, wykorzystując sztuczną inteligencję do błyskawicznego zatwierdzania wniosków kredytowych. Aby ułatwić korzystanie z platformy, stworzyli aplikację mobilną na Androida oraz iOSa.

Ponadto, oprócz sztucznej inteligencji, twórcy ciężko pracują nad stworzeniem własnego ekosystemu i wdrożeniem dodatkowych produktów, takich jak blog edukacyjny mający podnosić kompetencje finansowe klientów, poprawa historii kredytowej oraz usługa cashback.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...