Szybkagotowka.pl: 1,5 mln. Polaków wybrało naszą platformę w 2021 roku. Błyskawiczne plany na 2022!

Koniec roku to czas podsumowań i planów na przyszłość, zarówno w życiu osobistym, jak i w biznesie. Dla nas rok 2021 był czasem dynamicznego wzrostu, zdobywania nagród i zacieśniania relacji z klientami. Osiągnięcie ponad 1,5 miliona użytkowników w 2021 roku jest jednym z kluczowych sukcesów, które zwiastują jeszcze większy rozwój w 2022 roku.

Jednym z kluczowych atutów  jest błyskawiczny dostęp do gotówki wprost ze smartfonu. Platforma umożliwia składanie wniosków o pożyczkę z aplikacji mobilnej, co jeszcze bardziej ułatwia proces uzyskiwania wsparcia finansowego. Od kwietnia 2021 roku, użytkownicy systemu IOS również mogą korzystać z tej wygodnej usługi.

Statystyki zebranych przez SimilarWeb pokazują, że strona Szybkagotowka.pl jest drugą najczęściej odwiedzaną platformą pożyczkową w Polsce. W ciągu roku witrynę odwiedziło ponad 1,5 mln użytkowników, co dowodzi rosnącej popularności platformy.

Atrakcyjne oferty pożyczkowe są ważne, ale Szybkagotowka.pl dba również o zaufanie swoich klientów. Dlatego wprowadzono usługę doradcy klienta VIP, który zapewnia szybszy czas rozpatrywania wniosków oraz możliwość konsultacji z dedykowanym doradcą. To tylko jedna z wielu inicjatyw mających na celu zapewnienie jak najlepszej obsługi i zadowolenia klientów.

O szybkości i efektywności Szybkagotowka.pl świadczy również nagroda od direct.money.pl, która wyróżniła platformę za błyskawiczne wsparcie finansowe. Wykorzystując technologie innowacyjne, Szybkagotowka.pl jest jedną z najszybszych platform pożyczkowych na rynku.

W 2021 roku Szybkagotowka.pl wprowadziła także usługę cashback, umożliwiając klientom odzyskanie części wydanych pieniędzy za zakupy w wybranych sklepach partnerskich.

Zarówno osiągnięcia jak i wyzwania wciąż przekształcają Szybkagotowka.pl w dynamiczną platformę finansową. Z determinacją i zaufaniem klientów, firma skupia się na osiągnięciu celu – zostanie numerem 1 w Polsce.

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (Brak ocen)
Loading...